Dom

ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD profil firmy

profil firmy

Asia Chem I and E (Jiangsu) Co. Ltd jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w imporcie i eksporcie półproduktów i chemikaliów wysokowartościowych.Zajmuje się głównie półproduktami farmaceutycznymi, półproduktami barwników, półproduktami pestycydów, półproduktami przypraw, półproduktami syntezy organicznej, przyspieszaczem wulkanizacji gumy, utwardzaczami tworzyw poliuretanowych itp.

 

Firma ma siedzibę w prowincji Jiangsu w Chinach, która jest liderem w dziedzinie chemikaliów wysokowartościowych.Jej działalność obejmuje wszystkie części świata.Szczerze współpracuje z krajowymi i zagranicznymi producentami wysokiej jakości chemikaliów, aby dzielić się korzyściami.

 

Przeprowadzamy audyty jakości w firmach źródłowych, a naszymi kwalifikowanymi dostawcami mogą zostać tylko ci, którzy pozytywnie przeszli ocenę.

 

Kontrolujemy jakość importowanych i eksportowanych produktów i tylko te produkty, które przeszły przez zewnętrzne agencje kontrolne (takie jak Shanghai Institute of Organic Chemistry, Chińska Akademia Nauk), mogą być przez nas zwalniane.

 

Nalegamy na doskonałość i dostarczamy klientom produkty wyższej jakości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Założona w 2017 roku, naszym pierwotnym zamiarem była specjalizacja w imporcie i eksporcie półproduktów i chemikaliów wysokowartościowych.Naszą misją jest zaspokajanie większej liczby potrzeb klientów!

 

AsiaChem została założona w lipcu 2017 roku. Siedziba firmy znajduje się w prowincji Jiangsu w Chinach, która jest liderem w dziedzinie chemikaliów wysokowartościowych.Jej działalność obejmuje wszystkie części świata.Szczerze współpracuje z krajowymi i zagranicznymi producentami wysokiej jakości chemikaliów, aby dzielić się korzyściami.

 

Teraz utworzyliśmy biura w Jiangxi, Anhui, Henan, Gansu, Liaoning i innych prowincjach oraz nawiązaliśmy stabilne stosunki współpracy z lokalnymi producentami chemii chemicznej, aby zapewnić klientom bardziej aktualne i pewne produkty.

ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : AsiaChem

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 1690200-12046030

Rok założenia : 2017

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD Certyfikaty Chiny ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD Certyfikaty Chiny ASIACHEM I&E (JIANGSU) CO., LTD Certyfikaty